Четвер, 19.09.2019, 06:07 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

 З 1 по 31 жовтня в школі проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». 

         На протязі місяця в школі для учнів 1-4 класів проводились бібліотечні уроки («Мандрівка книжковим містом», «Твій друг-підручник», «Мій улюблений журнал») та заходи, які допомагають дітям у засвоєнні бібліотечно-бібліографічних знань (анкетування для виявлення умінь і навичок) Бібліотечний урок «Від стін печер – до друкованої книги»     

         Для  учнів 5-9 класів були проведені як традиційні бібліотечні уроки, так і заходи з використанням інноваційних технологій: літературно-бібліографічні ігри (кросворди, ребуси), ігри-конкурси бібліотечних ерудитів, вікторини.

          Дуже популярний серед дітей  середнього та старшого шкільного віку «Довідковий куточок». Енциклопедії, словники, довідники допомагають знайти відповідь майже на всі запитання.

         Була проведена акція «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом», учні молодших класів залюбки дарували книги з власними підписами